+48 577 720 277

biuro@lightup-decoration.com
O NASTworzymy światła miast

Tym, co odróżnia miasto od dziczy, jest światło. Iluminacje świetlne, podświetlone fontanny, dekoracje świąteczne i iluminacje uliczne nadają charakter niemożliwy do podrobienia i stanowią wizytówkę miasta. Dlatego ich staranne zaprojektowanie i wykonanie ma tak duże znaczenie. 

Dziś miasta ogląda się inaczej niż kiedyś. Zabytki, atrakcje turystyczne, piękne miejsca – to wszystko jest ważne, ale często, aby wydobyć prawdziwy urok miejsca, trzeba zagrać światłem. Dekoracje świetlne, te świąteczne i codzienne, są ważne, ponieważ pozwalają przedstawić miejsce w inny, pełniejszy sposób. To światło tworzy legendy, tworzy klimat i pozwala odkrywać nowe cechy każdej lokalizacji.

Iluminacje elewacyjne, jedne z najstarszych dekoracji świetlnych, ewoluowały przez lata, aż osiągnęły dzisiejszą doskonałość. Aby jednak stworzyć znakomitą iluminację, trzeba lat doświadczenia: infrastruktura oświetleniowa też przecież staje się elementem przestrzeni i w tę przestrzeń musi się doskonale wpisać. To można osiągnąć tylko dzięki najlepszym rozwiązaniom technicznym i indywidualnemu podejściu.

Fontanny, choinki miejskie, dekoracje świąteczne – w wielu miastach wyglądają one identycznie. W ten sposób jednak nie można podkreślić niepowtarzalności miejsca, a wybieranie wykonawców jedynie według kryterium ceny, prowadzi do powstawania iluminacji niedopracowanych, sztampowych i po prostu nieestetycznych.

W Light Up od pięciu lat tworzymy dekoracje świetlne dla wielu polskich gmin. Nie tylko znamy zasady tworzenia pięknych iluminacji, ale świetnie rozumiemy też charakterystykę działań samorządów – swoje oferty tworzymy tak, aby zrealizować estetyczne oczekiwania i nie przekroczyć budżetu. Estetyczne, atrakcyjne iluminacje świąteczne, dekoracje uliczne i iluminacje elewacyjne zawsze projektujemy od zera – nie sprzedajemy wszystkim tego samego projektu, ponieważ wierzymy, że tylko dzięki temu uda się postawić gminę w najlepszym – nomen omen – świetle.

Jesteśmy malarzami światła – tworzymy z niego doskonałe kompozycje, ale mamy też dusze matematyków: nasze projekty są ekonomiczne, rozważne, przemyślane. Nasze choinki stały w wielu miejscach, dekoracje świątecznych ulic co roku rozbłyskają milionem świateł w miastach całej polski, a dekoracje świetlne subtelnie podkreślają piękno naprawdę wielu atrakcji turystycznych.